Tasarım / Üretim

  1. Süreç şöyle ilerler:

    Aile ile temel prensipler konuşulur ve anlaşılır…

    Moda akımlar yerine zamansız tasarımlar ile çok uzun yıllar kullanılacak Bebek /Çocuk mobilyası üretimi hedeflenir, güvenlik standartlarına uygun, kullanışlı ve ergonomik mobilya tasarımları geliştirmek için bebeklerin ve ebeveynlerin ihtiyaçları dikkate alınır.

    Ailenin yaşadığı ev ve bebek için düşünülen odanın mevcut detayları  önemlidir, mutlaka aile ziyaret edilir. Odanın verdiği his, ışığı, büyüklüğü, biçimi, ailenin ihtiyaçları, bebeğin cinsiyeti, bazen ismi ilham kaynağı olur.  Bebek odası bizim için özeldir. Detaylarda oda kişiselleşir, kiminin ahşap el boyama yapılmış bir palmiyesi olur, kiminin yapraklı çiçekli ağacı, kiminin odasında kuşlar uçuşur, kiminin odası Akdeniz esintisi taşır.  Ama şunu biliyoruz ki, odalarını yaptığımız bebekler ve aileleri odalarını o kadar severler ki, okula başlarken yeni odalarını da Babyart yapar  ve geriye kalan bebek odası yepyeni bir konseptle kardeşe devrolur. 

    Artık çocuk/genç  olan bebeğimiz, ihtiyaçlarını anlatır, modelini ve renklerini bizim rehberliğimizde seçer, kendi isteklerini ortaya koyar ve zevkle kullanacağı odası onun sığınağı olur.