Hakkımızda

Babyart olarak  2002 yılından bu yana bebek ve çocuk odaları yapıyoruz. 

Üretim felsefemizin temelinde:

Kanıksanmış bebek odası çözümlerini sorgulayarak, yeni ebeveynlerin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, yaşamlarını kolaylaştırmak ve çocukların gelişimini olumlu etkileyen sade, kaliteli ve işlevsel mekanlar yaratmak yatıyor.  Önceliğimiz; yenilikçi, yaratıcı ve kişiselleştirilebilir mobilyaları uzun ömürlü ve yüksek standartlarda üretebilmek. Kısa ömürlü ve hızlı tüketilen ürün üretmeyi reddediyoruz.

Babyart aynı mobilyaları farklı odalarda farklı biçime sokar, sistem şöyle çalışır:

Aile ile temel prensiplerde anlaşıp, uyum sağlanır.

Ailenin yaşadığı ev ve bebek için düşünülen odanın mevcut detayları  önemlidir, mutlaka aile ziyaret edilir. Odanın verdiği his, ışığı, büyüklüğü, biçimi, ailenin ihtiyaçları, bebeğin cinsiyeti, bazen ismi ilham kaynağı olur.  Bebek odası bizim için özeldir. Detaylarda oda kişiselleşir, kiminin ahşap el boyama yapılmış bir palmiyesi olur, kiminin yapraklı çiçekli ağacı, kiminin odasında kuşlar uçuşur, kiminin odası Akdeniz esintisi taşır.  Ama şunu biliyoruz ki, odalarını yaptığımız bebekler ve aileleri odalarını o kadar severler ki, okula başlarken yeni odalarını da Babyart yapar  ve geriye kalan bebek odası yepyeni bir konseptle kardeşe devrolur. 

Artık çocuk/genç  olan bebeğimiz, ihtiyaçlarını belirler, modelini ve renklerini bizim rehberliğimizde seçer, kendi isteklerini ortaya koyar ve zevkle kullanacağı odası onun sığınağı olur.